Dozownik mydła – czy można do niego nalać płynu dezynfekcyjnego?

0 Comments

Dozownik mydła to w dzisiejszych czasach podstawa wyposażenia niemal każdej łazienki, a w szczególności tych, które znajdują się w miejscach publicznych. Mnóstwo osób prywatnych oraz placówek publicznych decyduje się na to rozwiązanie. Dość ciekawą kwestią jest dyskusja odnośnie tego, czy dozownik do mydła funkcjonuje tak samo jak dozownik płynu dezynfekcyjnego i czy nie ma przeciwwskazań, by do niego nalać płynu antybakteryjnego.

Krótki przegląd typów dozowników do mydła

Rzecz jasna można, natomiast o wiele bardziej poleca się przeznaczony do tego dozownik płynu. Dozownik mydła z Hiprom znacznie lepiej sprawdzi się w swojej pierwotnej roli. Zanim jednak podejmiesz się zakupu takiego urządzenia, warto zapoznać się z charakterystyką dostępnych modeli i rodzajów takowych. Oferta na rynku jest bowiem zróżnicowana i niezwykle ciekawa.

Przede wszystkim istnieje dla przykładu automatyczny dozownik mydła, który jest niezwykle wygodną opcją. Gwarantuje przy tym znaczący komfort w zakresie higieny, który jest szczególnie istotny w miejscach publicznych. Niewielką wadą tego akcesorium jest fakt, że trzeba troszczyć się o jego zasilanie. Znacznie tańszą opcją jest dozownik do mydła, który działa po naciśnięciu przycisku. Są dostępne modele, w których do zrobienia tego trzeba użyć dłoni, ale również dozowniki łokciowe.

Jaki dozownik mydła opłaca się kupić?

Dobrze jest zatem nabyć bezdotykowy dozownik do mydła? To zależy od twoich potrzeb oraz dostępnej kwoty. Tak samo sprawa wygląda, jeśli chodzi o dozownik do płynu. Powinniśmy zdecydować się na opcję, która mieści się w granicach naszych funduszy. W domu sprawdzi się dozownik dotykowy, gdyż dzielimy toaletę jedynie z innymi mieszkańcami; nieco inaczej sprawa wygląda, kiedy bierzemy się za wyposażenie toalety w przedsiębiorstwie czy innym miejscu publicznym, w którym funkcjonują dziesiątki osób.