Jak dbać o tapicerkę w samochodzie? Kiedy zwrócić się do tapicera?

0 Comments

Masz chęć na renowację obicia foteli samochodowych po paru sezonach, kupiłeś pojazd ze zniszczonym obiciem, a może nosisz się z myślą o metamorfozie i nadaniu twojemu pojazdowi nowego wyglądu? Auto tapicer działający w regionie Nowej Soli (Przedsiębiorstwo TAPICER) sprawi, że Twoje auto zyska dobry wygląd. Dzisiaj przybliżymy Ci temat tapicerowania foteli i kiedy naprawa tapicerki samochodowej jest  konieczna.

Jak dbać o pokrycie foteli aby dłużej nam służyły?

Kiedy często podróżujemy ze swoją rodziną lub wozimy samochodem swoje zwierzaki łatwo o zanieczyszczenia. Gdy pojawią się plamy i brud nie musisz za jednym zamachem zmieniać całej tapicerki. Większość powierzchniowych plam możesz wyczyścić we własnym zakresie.

Fotele pokryte tapicerką tekstylną są najbardziej popularne, lecz to wybór dosyć ciężki w czyszczeniu. Gdy zauważysz na nich zanieczyszczenia możesz użyć płynu do bonetowania i szmatkę z mikrofibry.

Obicie welurowe łapią każdy włos i pył, przez co są kłopotliwe w utrzymaniu ładnego wyglądu. Gdy chcesz je odkurzyć może zająć ci to więcej czasu a na powierzchni powstanie nieatrakcyjna poświata, ta w wielu przypadkach znika dopiero po profesjonalnym czyszczeniu ekstrakcyjnym.

Tapicerka skórzana i z alcantary jest bardzo pożądana wśród miłośników motoryzacji. Wygląda szlachetnie, a jej pielęgnacja nie przysparza o ból głowy. Wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką, a zabrudzenia znikną.

Kiedy tapicer samochodowy jest koniecznością? Jak wyglądają jego usługi?

Jeśli fotele zmieniły kolor przez dym papierosowy, pojawiły się przetarcia, dziury czy przypalenia na pokryciu fotela tapicer samochodowy staje się niezbędny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu ma sprawdzone sposoby aby tapicerka wyglądała jak w samochodzie prosto z salonu. Zręcznie i szybko poradzi sobie nawet z przypadkami które wydają się beznadziejne. Auto tapicer da ci również możliwość spersonalizowania wnętrza Twojego auta przez wybranie wielu materiałów, wzorów i wykończeń. Jeśli potrzebujesz takiej usługi na terenie miast Zielona Góra, Nowa Sól, Żagań, Świebodzin, postaw na firmę z dużym doświadczeniem i wypracowaną pozycją na rynku. Przedsiębiorstwo Tapicer zajmujące się naprawą tapicerki samochodowej jest jedynym wyborem.