Jakie są zalety kostki brukowej?

0 Comments

Nie bez powodu kostka brukowa to najczęściej wybierany sposób na wykończenie nawierzchni w dużych miejscowościach takich jak Gdańsk czy Sopot. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, dlaczego usługi brukarskie zyskują na popularności i jakie są plusy brukarstwa.

Prostota montażu

Sporą wartością jest to, że do układania kostki brukowej nie potrzeba żadnych płynnych spoiw. kładziemy ją prosto na bazie z piasku. Gdy trzeba wykonać jakieś poprawki, łatwo możesz rozebrać niewielki fragment bez konieczności skuwania powierzchni. A kiedy skończymy, tę samą kostkę możesz położyć ponownie. Oszczędza to nie tylko czas i pieniądze, ale też nie wymaga wykorzystania specjalistycznych maszyn. Brukarstwo to ceniony sposób realizacji nawierzchni w naszym kraju, aletakże na całym świecie.

Produkty brukarskie są wodoodporne

Kostka brukowa zrobiona jest z nienasiąkającego materiału, dzięki temu nie groźne jej działanie wody. Sposób układania kostki jest też istotna, gdyż dzięki rowkom, które znajdują się pomiędzy segmentami, woda jest z łatwością odprowadzana. Dodatkowo materiał, z którego jest wytworzona, jest wysoce mrozoodporny i twardy. Na kostce ułożonej w poprawny sposób nie robią się kałuże i nie zagrażają jej nawet największe opady. Ten świetny sposób na wykończenie nawierzchni proponuje Firma Budowlana Jelcz, działająca w rejonie Sopotu.

Estetyka kostki brukowej

Obecnie produkty brukarskie tworzone są w przeróżnych kolorach i w wielu wielkościach. Brukarstwo to wszechstronna metoda, która da możliwość wszystkim dobrać rodzaj kostki do własnego gustu. Można spotkać kostki brukowe wzbogacone o atrakcyjne dodatki jak też w wielu kolorach. Mnogość modeli i rodzajów pozwala na wykonanie pięknych aranżacji. Jeżeli poszukujesz wyjątkowych produktów w przystępnej cenie, sprawdź usługi brukarskie na terenie miast Gdyni proponowane przez firmę budowlaną Jelcz.

Źródło: FB Jelcz – usługi brukarskie