Wyciąganie wgnieceń aucie – kto się tym zajmuje?

0 Comments

Uszczerbek na zdrowiu samochodu z reguły nie jest łatwym doświadczeniem dla jego właściciela. Jeśli jednak mowa o małym uszczerbku na karoserii, nie warto panikować. Interwencja lakiernika nie zawsze jest w takiej sytuacji koniecznością. Warto zastanowić się nad wielkością szkód i odwiedzić specjalistę, dla którego wyciąganie wgnieceń to chleb powszechni.

Jak wygląda wyciąganie wgniotek w aucie?

Jak wygląda wyciąganie wgnieceń? Robi się to za pomocą profesjonalnego kleju oraz akcesoriów, które pozwalają na szybką naprawę karoserii bez ingerencji w jej strukturę. Warto pamiętać, że nałożenie dodatkowej warstwy lakieru idzie w parze ze znacznym spadkiem wartości pojazdu, więc nie zawsze jest to korzystne rozwiązanie.

Jaka jest cena wyciągania wgnieceń?

Rzeczy jasna wyciąganie wgnieceń wydaje się nietrudne do samodzielnego zrobienia, ale kiedy nie mamy w tym zakresie pewności, warto udać się do mechanika lub blacharza, który zna temat bardzo dobrze. Koszty takiej usługi są stosunkowo niewielkie, a czas jej realizacji tak krótki, że z reguły jeszcze tego samego dnia samochód będzie gotowy. Dlatego zachęcamy, aby nie panikować i spytać specjalistę, czy może obyć się bez lakierowania. W ten sposób zaoszczędzimy pieniądze nie tylko teraz, ale i w trakcie późniejszej sprzedaży samochodu.

Artykuł postał na podstawie informacji ze strony firmy eurograd.pl. Jest to lider w Krakowie i okolicach z 10-letnim doświadczeniem w branży.