Czy opłaca się zdecydować na auto z komisu na raty?

0 Comments

Zakup nowego samochodu wiąże się z niemałym wydatkiem. Niewiele osób może sobie na niego pozwolić. Z tego względu właśnie coraz więcej osób decyduje się na auto z komisu na raty. Takie rozwiązanie ma mnóstwo zalet. W jaki sposób przebiega sprzedaż ratalna pojazdów w komisach? Co koniecznie warto na ten temat pamiętać? Z jakiego względu to jedno z lepszych rozwiązań?

Samochód z komisu na raty – jak go kupić?

Zdecydowanie się na kupno na raty to świetna alternatywa dla kupna auta za gotówkę. Dodatkowo jest to rozwiązanie dostępne praktycznie dla każdego. W tym celu niezbędne jest jedynie przejście przez proces przyznania finansowania. Wiele salonów dealerskich prowadzi współpracę z bankami, dzięki czemu wszelkie dokumenty można zanieść bezpośrednio do sprzedawcy.

Żeby kupić pojazd, konieczne jest znalezienie odpowiedniego modelu i korzystnej oferty. Kolejnym krokiem jest dopełnienie formalności. Później wystarczy już tylko otrzymać kredyt samochodowy, odebrać kartę pojazdu i fakturę. Nim samochód będzie wydany niezbędne jest jeszcze zarejestrowanie pojazdu, odebranie. Po wykupieniu ubezpieczenia możliwe jest wyjechanie z salonu.

Z jakich względów zakup samochodu na raty w komisie to dobre rozwiązanie?

Sprzedaż ratalna pojazdów w salonie dealerskim to najlepsze rozwiązanie, gdyż nie ma potrzeby jednorazowego wydania dużej kwoty co zazwyczaj bardzo nadwyręża budżet. Dodatkowo możliwe jest wybranie dowolnego modelu – samochody nowe lub z drugiej ręki. Wybierając kredyt samochodowy wszelkich formalności można dopełnić od razu w komisie, dzięki czemu nie ma konieczności udawania się do banku.

Jak znaleźć najlepszy komis?

Aby wybrać najlepsze samochody i skorzystać z najbardziej opłacalnych warunków, warto wcześniej znaleźć odpowiedni komis. Znacznie uprości on otrzymanie finansowania i zaproponuje najlepszą ofertę, bez względu na zdolność kredytową – wystarczy mieć jedynie stałe źródło dochodu. Współcześnie dużą popularnością cieszy się firma Prestige ubezpieczenia – auta z komisu na raty, która zapewnia ograniczone do minimum formalności oraz przejrzystą umowę. O rzetelności oraz wysokiej jakości usług świadczy nie tylko wieloletnia działalność w branży i liczbę zadowolonych klientów.